CİKS HOME NEDEN KURULDU ?

Cikshome’un kurulmasındaki en önemli neden ; bu işi halihazırda yapan , başlayıp devam ettiremeyen  yada müşterilerini  üzen pek çok online satış sitesi mevcuttur . Biz istedik ki bu işi hakkıyla yaparak hem fiyatta hemde servis kalitesinde müşterilerimize kaliteli hizmet verelim.

Bir başka sebep ise  Denizli ev tekstili konusunda merkez konumundadır .Bunu  müşterilerimiz açısından hem fiyat hem de ürün çeşitliliği konusunda avantaja çevirmek istedik.

CİKS HOME KURULUŞU

CİKS HOME  iş hayatında özveri ile çalışmış ,güzel  işlere imza atmış ,  müşteri memnuniyetinin ne kadar önemli olduğunu  çok iyi bilen ve piyasanın ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde algılayan 6 kişilik bir ekip tarafından 2017 yılının Ocak ayında Denizli'de kurulmuştur.

Hazırlık dönemi zarfında her şeyin en iyisini siz değerli müşterilerimize sunabilmek için gece gündüz çalıştık ve şimdi karşınızdayız. Bu çabalarımız bundan sonraki süreçte de devam edecek olup, bu süre zarfında bizden desteğini esirgemeyen herkese çok teşekkür ederiz.

HEDEFİMİZ :

Aynı çalışma ruhu ve azmiyle , satış ağımızı siz sevgili müşterilerimizinde desteği ve katkısıyla hem yurt içinde hemde yurt dışında genişleterek CİKS HOME ismini ev tekstilinde  dünya çapında bilinen bir marka haline getirerek ülkemiz ekonomisine katmadeğer sağlamaktır.

Unutmayalım hedef belli ise ve gayrette tam ise tüm yollar hedefe doğru yol alır!!!

Ciks home Ailesi.